Udělejte první krok na cestě za Vašimi sny

Přímé odkazy:

 

Všichni máme své sny

Kdy jindy má člověk chvíli sám pro sebe nežli nad šálkem lahodné kávy. Navíc se aroma kávy Jacobs vyznačuje jedinečnou vůní, která skvěle nastartuje naší mysl, abychom si mohli uvědomit a zformulovat své mnohdy již zapomenuté sny. Snít s otevřenýma očima tak není v podání Jacobs pouze prázdný slogan, ale aktivní vize pomoci lidem vystoupit ze své komfortní zóny a pustit se do plnění vlastních snů. Ústřední myšlenka sahá až k samotnému zakladateli značky Johannu Jacobsovi, který se rozhodl splnit si vlastní sen a dopřát jedinečný požitek z kávového aroma Jacobs všem obyčejným lidem. Skrze kávu a její výjimečné aroma se Jacobs snaží toto poselství šířit i nyní.

 Kontakty

Máte-li na nás jakékoli otázky či připomínky, nebojte se nám napsat či rovnou zavolat. Velmi rádi se Vám budeme věnovat.

 

Historie značky

Značka Jacobs započala svoji historii již v roce 1895, to znamená před více než 100 lety. Zakladatel značky Johann Jacobs si splnil svůj sen, když se rozhodl šířit jedinečný požitek z kávového aroma všem lidem. 


O kávě

Káva, jako jedna z nejvíce obchodovatelných komodit na světě, započala svoji dlouhou historii v Etiopii ve východní Africe. Dnes je jedním z nejvíce konzumovaných nápojů na světě.

 

 

Jacobs podporuje snění lidí a přesvědčení, že snít se dá i s otevřenýma očima. Někdy totiž stačí jen napsat svůj sen na kus papíru nebo se o něj podělit se svými nejbližšími, díky čemuž se dostaneme blíže k jeho splnění. Snění přitom může začít jediným šálkem kávy! 

 

 

.

 

Zůstaňte s námi ve spojení

Sledujte nás na sociálních sítích

facebook-gold.png